MARKA FİLOZOFİSİ

Perakendecilik alanında, her uzmanlık konusunun uyumlu şekilde bir araya getirilmesi kaçınılmaz bir gerekliliktir. Perakendecilik sektörünün kendine has özellikleri yüzünden, belli bir konuda “çok iyi” olmak, ama bütünün diğer parçalarında ise “yetersiz” ya da “ortalama” seviyelerde kalmak, arzu edilen sonuçlara ulaşma sürecini negatif olarak etkileyecektir.

Harmony kelimesini,  “uyum, uygunluk, ahenk” anlamında düşünüp, Perakendecilik sektörünün “çok renklilik” kriterini de dikkate aldığımızda, farklı uzmanlık alanlarındaki becerilerin uyumlu bir biçimde bir araya getirilmesi konusunun en önemli unsur olduğunu göreceksiniz.

Bu realiteden yola çıkarak  “İdeal Perakendecilik” hayaline ulaşmayı kendisine misyon edinen REtail HArmony Consulting ekibi,  farklı uzmanlık konularını mükemmel bir uyum içerisinde bir araya getirmek üzere yapılandırılmış bir “Danışmanlık” hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

REtail HArmony = Renklerin Uyumu

Bu zor yolculukta daima yol arkadaşınız olacak ekibimiz, uzmanlıklarını ve yeteneklerini Perakendecilik sektörü ile paylaşmaya ve sürekli öğrenmeye daima hazırdır.

MİSYON

Türk Perakendecilik sektörünün, uluslararası standartların ötesine geçmesi ve dinamizm sahibi Türk markalarının oluşturulması amacı ile, 25 yıllık Perakendecilik, Yönetim ve Liderlik tecrübesini tüm Türk perakendecileri ile paylaşmak, “İdeal Perakendecilik” hayalini gerçekleştirmek için sürekli öğrenmeye ve araştırmaya açık olmak, Türk markalarının global arenada söz sahibi olabilmesi için, sahada daima Türk perakendecilerinin yanında olmak kriterlerini REtail HArmony ekibi olarak benimsemiş bulunuyoruz.

VİZYON

Türk markalarının dünya çapında söz sahibi olmasını sağlayacak uluslararası perakendecilik standartlarını tüm Türk perakendecileri ile paylasan, sürekli öğrenen ve öğreten global bir marka olmak ana vizyonumuzdur.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

REtail HArmony Danışmanlık;  sürekli öğrenen ve gelişen, samimi    ve açık iletişim kuran, ekip ruhuna önem veren, paylaşımcı ve öğretici nitelikte yol arkadaşı kimliği taşır.